KONST / Litografier / Färglitografi 14632071
nr 1463 2071
Peter Dahl
(1934-2019), Sverige
Signerad, numrerad 145/290, tre kvinnor. Färglitografi, bildmått: 76x55cm, yttermått inklusive ram: 97x76cm
Peter Dahl, svensk målare född 1934, död 2019.
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 25 april 2022
kl 20:05:46
23/4 15:31:52
1.500 kr
25/4 20:00:46
25 apr